Banner 1

Co to umí?

Přístupnost
Přístupnost

Vaše webové stránky budou plně v souladu s par. 4 a 5 zákona č. 99/2019 Sb. o přístupnosti webových stránek a mobilních aplikací subjektů veřejného sektoru. Návrh a ovládání webové stránky je navržen tak, aby všechny potřebné informace byly dostupné pro osoby se specifickými potřebami.

Hlavní menu
Hlavní menu

Tento modul umožňuje dynamicky vytvářet odkazy do hlavičky vaší webové stránky. Je možné editovat název, popis a pořadí, ve kterém se záznamy budou zobrazovat. Dále je možnost přiřazovat podzáznamy (submenu). Počet položek v hlavním menu je neomezený.

Novinky
Novinky

Novinky jsou záznamy, kterými můžete dát o Vaší škole vědět, co se chystá a děje. Můžete spravovat název, datum a samotný obsah v podobě popisu fotografií, videa nebo příloh ke stažení. Záznamy se pak zobrazují v sekci pod bannerem (Školní aktuality), případně na libovolné stránce, kterou si sami určíte.

Fotogalerie
Fotogalerie

Modul fotogalerie vám umožňuje pracovat s fotografiemi, které pořídíte během výuky, kroužků a dalších školních aktivit. Každou fotografii je možno optimalizovat, například ořezáním, úpravou názvu a tzv. metadaty. Metadata vám pomohou ke snazšímu vyhledávání potřebných informací na fotografii. Fotogalerie lze přiřadit ke třídám, kroužkům a dalším článkům.

Kalendář akcí s možností napojení na Google
Kalendář akcí s možností napojení na Google

Modul akce školy obsahuje editační kalendář, pomocí kterého máte možnost naplánovat školní aktivity, přiřadit jim název, popis a případně i příslušné třídy. Další možností tohoto modulu je propojení Google kalendářů. Každá škola má možnost připojit až 2 takové kalendáře. Při provázání kalendáře pak stačí pracovat jen na straně Googlu a náš systém sám v reálném čase propojí tyto události na web školy.

Automatická aktualizace tříd při přechodu na nový školní rok
Automatická aktualizace tříd při přechodu na nový školní rok

Zdržuje vás a nebaví každoroční přepracování seznamu tříd? Náš systém tuto operaci zvládne s pomocí jednoho tlačítka. Stačí pouze jeden klik a systém automaticky vytvoří 1. ročníky, přesune aktivní třídy na další školní rok a ukončí poslední ročníky, včetně přesunutí do archivu. Ušetřete čas a nechte systém, aby udělal časově náročnou práci za vás.

Jídelna s možností propojení se STRAVA.CZ
Jídelna s možností propojení se STRAVA.CZ

Pomocí modulu jídelníčky můžete plánovat chod vaší jídelny na týdny dopředu. Stačí si jen vybrat, jaké typy jídel chcete a můžete tvořit. Náš systém se učí a s každým jídlem je editace snazší. Pokud vytvoříte již existující jídlo, náš systém si pamatuje, jaké má alergeny a automaticky je doplní. Nechce se vám jídelníčky vytvářet a máte již zavedený provoz na strava.cz? Nevadí, stačí jen zadat příslušný klíč a náš systém jídelníčky automaticky propojí.

On-line omluvenka
On-line omluvenka

Díky On-line omluvence mohou rodiče pomocí formuláře odeslat z webových stránek informaci přímo na email třídního učitele.

Týdenní plány tříd
Týdenní plány tříd

V rámci editace třídy lze plánovat, jakému učivu se budou žáci věnovat, včetně rozdělení na látku ve škole a doma. Tuto funkci uvítají nejen žáci, ale především rodiče, kteří tak mohou mít aktuální přehled o výuce svých dětí. Týdenní přehledy jsou k dispozici také zpětně u již uplynulých týdnů.

Rozvrh hodin
Rozvrh hodin

Každá třída má svůj rozvrh hodin, a proto i v našem systému můžete vytvořit třídní rozvrhy tak, aby je mohli sledovat děti i rodiče. Máte již vytvořeny rozvrhy v systému Bakaláři? Náš systém je automaticky propojí a zobrazí na webových stránkách vaší školy.

Volba vzhledu stránek školy
Volba vzhledu stránek školy

Vytvořte si výsledný vzhled stránky vaší školy pomocí nástrojů, které vám jednoduše umožní v průběhu užívání měnit například barevnost nebo další prvky na stránkách. Průběžné změny na www prezentaci budou působit dynamicky, moderně a zaujmou tak nejednoho návštěvníka stránek. Příkladem může být změna barevnosti v závislosti na ročním období, kterou provedete jedním klikem.

Možnost jazykových mutací
Možnost jazykových mutací

Chcete svůj školní web provozovat ve více jazycích? Pomocí administrace můžete jednoduše aktivovat jazykové mutace. Aktuálně nabízíme češtinu, slovenštinu, angličtinu a polštinu.

Propojení se sociálními sítěmi
Propojení se sociálními sítěmi

Propojení na sociální sítě je velmi jednoduché. Stačí v administraci zadat odkaz na váš profil a systém automaticky propojí a zobrazí odkazy pro sdílení. Na výběr máte Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter a Youtube.

Aktivní podpora
Aktivní podpora

Máte s něčím problém, nevíte si rady nebo máte nápad na zlepšení? Napište nám na e-mail podpora@webproskoly.eu

Vyzkoušet zdarma

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů