Banner 1

Nedávno zapojené školy

Slovo ředitele

Mgr. Martina Jakubčíková Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace

Správa webových stránek na počítači i na chytrém telefonu je přehlednější a jednodušší. Velmi mě potěšilo hromadné nahrávání fotek. Do správy tříd se úspěšně zapojila většina třídních učitelů, což u předchozích webových stránek nebylo.

Reakce na naše nové webové stránky jsou převážně kladné. Určitě bych doporučila.

Mgr. Jiří Kotaška Základní škola Havířov-Podlesí K. Světlé 1/1372 okres Karviná

S podobou a funkčností stránek jsme velmi spokojeni, splňují požadavky školy, jsou přehledné. Oproti starému systému je administrace poměrně intuitivní, velice rychle pochopitelná a zvládnutelná, šetří nám čas. Systém nám dává do budoucna prostor zapojit učitele do správy tříd. Výhodou je např. také propojení se stravovacím systémem a automatickým zobrazením jídelníčku. Oceňujeme také komunikaci a pomoc při odstraňování problémů.

Mgr. Eva Watzlawiková Základní škola Kravaře-Kouty, příspěvková organizace

Administrace systému je jednoduchá a rychlá. Velmi se mi tím ušetřil čas. Vkládání fotek je nesrovnatelně rychlejší. Celkově je program přehledný a srozumitelný. Starý systém byl složitý a překombinovaný, fotky se nahrávaly velmi dlouho.

Webové stránky se veřejnosti líbí. Jsou moderní a odlehčené, velmi přehledné. Se současnou podobou webových stránek a s administrací jsem velmi spokojena.

Mgr. Jiří Kupka Základní škola a Praktická škola, Opava, Slezského odboje 5, příspěvková organizace

Za sebe mohu konstatovat, že se mi s Vaším systémem pracuje velmi dobře. Je poměrně nenáročný, intuitivní, základní věci jsem byl schopen se velmi rychle "naučit". Ještě se budu snažit zdokonalit se v úpravách tabulek, umísťování obrázků v textu. Velmi oceňuji rychlost a ochotu se z Vaší strany vypořádat s jakýmkoli dotazem nebo problémem. I proto jsme Váš systém doporučili i některým dalším subjektům.

Vyzkoušet zdarma

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů